Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Alumiinium raamiga kokkupandav matkatool. Väga kerge ja tugeva kraamiga tool, lihtne kaasa võtta metsa või spordiüritusele. Tooli kasutaja kaalupiirang 100kg                         Toote kaal 2 kg Pakendi mõõdud          77x50x17 Tarne Tasuta - ise järgi tulles 10 € - kuni 31,5 kg Eest piires Garantii 2 aastat Toolide ja laudade pildid   Matkatool
Toode on lisatud päringukorvi

Matkatool

Hind: 34 km-ta

Alumiinium raamiga kokkupandav matkatool. Väga kerge ja tugeva kraamiga tool, lihtne kaasa võtta metsa või spordiüritusele.

Matkatool

Tugev matkatooli mille 25 mm alumiiniumist toruraam annab toolile kerguse ja vastupidavuse.Tooli kanga osa on valmistatud 100% polüestrist ja mille seljatoele on lihtne trükkida kas kellegi nime või firma logo. Trükki saab nii ette kui taha poole. Tooli kasutaja kaalupiirang 100kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toote kaal2 kg
Pakendi mõõdud         77x50x17
Tarne

Tasuta - ise järgi tulles

10 € - kuni 31,5 kg Eest piires

Garantii2 aastat

 

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Matkatool

Tugev matkatooli mille 25 mm alumiiniumist toruraam annab toolile kerguse ja vastupidavuse Tooli kanga osa on valmistatud 100% polüestrist ja mille seljatoele on lihtne trükkida kas kellegi nime või firma logo Alumiinium raamiga kokkupandav matkatool. Väga kerge ja tugeva kraamiga tool, lihtne kaasa võtta metsa või spordiüritusele.

Matkatool

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel