Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Alumiinium raamiga kokkupandav matkatool. Väga kerge ja tugeva kraamiga tool, lihtne kaasa võtta metsa või spordiüritusele.                         Toote kaal 2 kg Pakendi mõõdud          77x50x17 Tarne Tasuta - ise järgi tulles 10 € - kuni 31,5 kg Eest piires Garantii 2 aastat Toolide ja laudade pildid   Director chair
Toode on lisatud päringukorvi

Director chair

Hind: 34 km-ta

Alumiinium raamiga kokkupandav matkatool. Väga kerge ja tugeva kraamiga tool, lihtne kaasa võtta metsa või spordiüritusele.

Director chair

Tooli seljatole on lihtne trükkida kas kellegi nime või firma logo. Trükki saab nii ette kui taha poole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toote kaal2 kg
Pakendi mõõdud         77x50x17
Tarne

Tasuta - ise järgi tulles

10 € - kuni 31,5 kg Eest piires

Garantii2 aastat

 

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Director chair

Tooli seljatole on lihtne trükkida kas kellegi nime või firma logo Trükki saab nii ette kui taha poole Alumiinium raamiga kokkupandav matkatool. Väga kerge ja tugeva kraamiga tool, lihtne kaasa võtta metsa või spordiüritusele.

Director chair

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel