Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Hind sisaldab:Telgi raami, katust, 3 seina +1 avatav sein, kinnitus rihmad ja vaiad, lisaks ratastega kandekott.   Kujunduse põhjad asuvad menüüs "Digiprinditud telk" all           Kaal Pakendi mõõdud Raami (pakk 1) 35 kg 163x39x28 cm Katted, kott (pakk 2) 23 kg 63x40x32 cm Tarne Tasuta - ise järgi tulles 20 € Eesti piires Garantii 2 aastat Pop-up telkide galerii     Easy up telk 3x4,5
Toode on lisatud päringukorvi

Easy up telk 3x4,5

sinine, punane, valge, must, hall, rohelin, kollane, oranz
Hind: 430 € km -ta

Hind sisaldab:Telgi raami, katust, 3 seina +1 avatav sein, kinnitus rihmad ja vaiad, lisaks ratastega kandekott.

Easy up telk 3x4,5

Telgi raam on valmistatud vastupidavast anodeeritud kuuenurksest 40 mm alumiiniumprofiilist, katus ja seinad on 500D polüester kangast, mis on tule ja veekindlad ning ultraviolettkiirguse kaitsega. Seinad on omavahel ühendatud lukuga, ülevalt kinnitatud takjapaelaga, ühel seinal on keskel lukk, mida saab vajadusel sulgeda. Topelt õmblused takistavad vee läbitulemise õmbluskohtadest. Nurkades on nailonist kahekordne kangas. Tänu oma kompaktsusele on telki kerge transportida ja ladustada. Telgi seintele ja katusele saab kerge vaevaga lasta trükkida reklaamtekste ja/või logosid.

 

Kujunduse põhjad asuvad menüüs "Digiprinditud telk" all

 

 


 

  KaalPakendi mõõdud
Raami (pakk 1)35 kg163x39x28 cm
Katted, kott (pakk 2)
23 kg63x40x32 cm
Tarne

Tasuta - ise järgi tulles

20 € Eesti piires

Garantii2 aastat

 

 

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Easy up telk 3x4,5

sinine punane valge must hall rohelin kollane oranz Telgi raam on valmistatud vastupidavast anodeeritud kuuenurksest 40 mm alumiiniumprofiilist, katus ja seinad on 500D polüester kangast, mis on tule ja veekindlad ning ultraviolettkiirguse kaitsega Seinad on omavahel ühendatud lukuga, ülevalt kinnitatud takjapaelaga, ühel seinal on keskel lukk, mida saab vajadusel sulgeda Hind sisaldab:Telgi raami, katust, 3 seina +1 avatav sein, kinnitus rihmad ja vaiad, lisaks ratastega kandekott.

Easy up telk 3x4,5

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel