Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Telgi valimisel tuleks erilist tähelepanu pöörata ennekõike telgi raamile ja telgi katetele. Telgi raam peaks olema piisavalt tugev, et vastu panna tuulele ja vihmale, selleks oleks mõistlik eelistada nelinurkse profiili asemel kuusnurkset profiili ja materjaliks alumiiniumit mitte korrodeeruvat rauda. Telgi katted peaksid kaitsma vihma, tuule ja päikesepaiste eest. Oluline oleks jälgida, et katted oleksid piisaavalt paksud ja kaetud materjaliga mis välistaks vee läbiimbumist samuti peaksid olema õmblused mitmekordsed. Välispidiselt on oluline, et katted oleksid UV kiirguse kaitsega vastasel juhul hävivad katted päikese käes oluliselt kiiremini. Kvaliteetne telk?
Toode on lisatud päringukorvi

Kvaliteetne telk?

Telgi valimisel tuleks erilist tähelepanu pöörata ennekõike telgi raamile ja telgi katetele. Telgi raam peaks olema piisavalt tugev, et vastu panna tuulele ja vihmale, selleks oleks mõistlik eelistada nelinurkse profiili asemel kuusnurkset profiili ja materjaliks alumiiniumit mitte korrodeeruvat rauda.
Telgi katted peaksid kaitsma vihma, tuule ja päikesepaiste eest. Oluline oleks jälgida, et katted oleksid piisaavalt paksud ja kaetud materjaliga mis välistaks vee läbiimbumist samuti peaksid olema õmblused mitmekordsed. Välispidiselt on oluline, et katted oleksid UV kiirguse kaitsega vastasel juhul hävivad katted päikese käes oluliselt kiiremini.

Kvaliteetne telk?

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kvaliteetne telk?

Telgi valimisel tuleks erilist tähelepanu pöörata ennekõike telgi raamile ja telgi katetele. Telgi raam peaks olema piisavalt tugev, et vastu panna tuulele ja vihmale, selleks oleks mõistlik eelistada nelinurkse profiili asemel kuusnurkset profiili ja materjaliks alumiiniumit mitte korrodeeruvat rauda.Telgi katted peaksid kaitsma vihma, tuule ja päikesepaiste eest. Oluline oleks jälgida, et katted oleksid piisaavalt paksud ja kaetud materjaliga mis välistaks vee läbiimbumist samuti peaksid olema õmblused mitmekordsed. Välispidiselt on oluline, et katted oleksid UV kiirguse kaitsega vastasel juhul hävivad katted päikese käes oluliselt kiiremini.

Kvaliteetne telk?

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel