Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Lipujalg fikseeritakse autoraskusega, paigaldades osaliselt auto ratta alla. Selline paigaldus tagab suurepärase stabiilsuse. Kasutamiseks nii sise kui välistingimustes.                                 Toote kaal 1,8 kg Pakendi mõõdud 58x23x2 cm Tarne Tasuta - ise järgi tulles 10 € + kuni 31,5 kg Eesti piires Garantii 2 aastat Lipualus Auto
Toode on lisatud päringukorvi

Lipualus Auto

Hind: 35 € km -ta

Lipujalg fikseeritakse autoraskusega, paigaldades osaliselt auto ratta alla. Selline paigaldus tagab suurepärase stabiilsuse. Kasutamiseks nii sise kui välistingimustes.

Lipualus Auto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Toote kaal1,8 kg
Pakendi mõõdud58x23x2 cm
Tarne

Tasuta - ise järgi tulles

10 € + kuni 31,5 kg Eesti piires

Garantii2 aastat

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lipualus Auto

                                Toote kaal 1,8 kg Pakendi mõõdud 58x23x2 cm Tarne Tasuta - ise järgi tulles 10 € + kuni 31,5 kg Eesti piires Garantii 2 aastat Lipujalg fikseeritakse autoraskusega, paigaldades osaliselt auto ratta alla. Selline paigaldus tagab suurepärase stabiilsuse. Kasutamiseks nii sise kui välistingimustes.

Lipualus Auto

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel