Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Pann on väga heade küpsetusomadustega, sobib ideaalselt näiteks liha, kala ja juurviljade praadimiseks,erinevate riisiroogade või maitsvate pannkookide valmistamiseks. Panni maht tänu kõrgele äärele on kuni 6 liitrit.         Tehnilised andmed:   Läbimõõt: 46 cm Põhja läbimõõt: 38 cm Mahutavus: 6-12 portsjonit (maht panni servani kuni 6 liitrit) Panni serva kõrgus: 5 cm Kaal: 4,5 kg Materjal:  3 mm teras Jalgade kõrgus: 30 cm   Lõkkepann 460
Toode on lisatud päringukorvi

Lõkkepann 460

Hind: 55 € km -ta

Pann on väga heade küpsetusomadustega, sobib ideaalselt näiteks liha, kala ja juurviljade praadimiseks,erinevate riisiroogade või maitsvate pannkookide valmistamiseks. Panni maht tänu kõrgele äärele on kuni 6 liitrit.

Lõkkepann 460

Eemaldatavate jalgadega kõrge äärega teraspann, mis on mõeldud kasutamiseks lahtisel tulel. Looduslähedasele inimesele, kes naudib toiduvalmistamist lõkkel. Panni kolm jalga moodustavad tasapinna, mis võimaldavad panni stabiilselt paigaldada ka ebatasasel maastikul.

 

 

 

 


Tehnilised andmed:

 

  • Läbimõõt: 46 cm
  • Põhja läbimõõt: 38 cm
  • Mahutavus: 6-12 portsjonit (maht panni servani kuni 6 liitrit)
  • Panni serva kõrgus: 5 cm
  • Kaal: 4,5 kg
  • Materjal:  3 mm teras
  • Jalgade kõrgus: 30 cm

 

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lõkkepann 460

Eemaldatavate jalgadega kõrge äärega teraspann, mis on mõeldud kasutamiseks lahtisel tulel Looduslähedasele inimesele, kes naudib toiduvalmistamist lõkkel Pann on väga heade küpsetusomadustega, sobib ideaalselt näiteks liha, kala ja juurviljade praadimiseks,erinevate riisiroogade või maitsvate pannkookide valmistamiseks. Panni maht tänu kõrgele äärele on kuni 6 liitrit.

Lõkkepann 460

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel