Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Eemaldatavate jalgadega kõrge äärega teraspann, mis on mõeldud kasutamiseks lahtisel tulel. Looduslähedasele inimesele, kes naudib toiduvalmistamist lõkkel. Kasuta vaid fantaasiat endale meelepärase roa valmistamiseks!     Tehnlilsed andmed:    Läbimõõt: 72 cm Põhja läbimõõt 61 cm Mahutavus: 20-30 portsjonit  (maht panni servani:17 liitrit) Panni serva kõrgus: 5 cm Kaal: 14 kg Pann: 4 mm  teras Kompletis eemaldatavad jalad kõrgusega 30 cm Jalad kinnituvad keermega Lõkkepann 720
Toode on lisatud päringukorvi

Lõkkepann 720

Hind: 107 € km -ta

Eemaldatavate jalgadega kõrge äärega teraspann, mis on mõeldud kasutamiseks lahtisel tulel. Looduslähedasele inimesele, kes naudib toiduvalmistamist lõkkel.

Lõkkepann 720

Pann on väga heade küpsetusomadustega, sobib ideaalselt näiteks liha, kala ja juurviljade praadimiseks,erinevate riisiroogade või maitsvate pannkookide valmistamiseks. Panni maht tänu kõrgele äärele on kuni 17 liitrit, mis võimaldab lahtisel tulel valmistada isegi hautisi. Kasuta vaid fantaasiat endale meelepärase roa valmistamiseks!

 

 


Tehnlilsed andmed: 

 

  • Läbimõõt: 72 cm
  • Põhja läbimõõt 61 cm
  • Mahutavus: 20-30 portsjonit  (maht panni servani:17 liitrit)
  • Panni serva kõrgus: 5 cm
  • Kaal: 14 kg
  • Pann: 4 mm  teras
  • Kompletis eemaldatavad jalad kõrgusega 30 cm
  • Jalad kinnituvad keermega

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lõkkepann 720

Pann on väga heade küpsetusomadustega, sobib ideaalselt näiteks liha, kala ja juurviljade praadimiseks,erinevate riisiroogade või maitsvate pannkookide valmistamiseks  Panni maht tänu kõrgele äärele on kuni 17 liitrit, mis võimaldab lahtisel tulel valmistada isegi hautisi Eemaldatavate jalgadega kõrge äärega teraspann, mis on mõeldud kasutamiseks lahtisel tulel. Looduslähedasele inimesele, kes naudib toiduvalmistamist lõkkel.

Lõkkepann 720

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel