Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Pakume erinevate mõõtudega Easy up telke sinine punane valge must hall rohelin kollane oranz Easy up telgid 40 mm raamiga
Toode on lisatud päringukorvi

Easy up telgid 40 mm raamiga

Pakume erinevate mõõtudega Easy up telke

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Easy up telgid 40

Easy up telk 3x3 sinine, punane, valge, must, hall, rohelin, kollane, oranz Hind: 390 € km -ta Hind sisaldab:Telgi raami, katust, 3 seina +1 avatav sein, kinnitus rihmad ja vaiad, lisaks ratastega kandekott sinine punane valge must hall rohelin kollane oranz Easy up telk 3x4,5 sinine, punane, valge, must, hall, rohelin, kollane, oranz Hind: 430 € km -ta Hind sisaldab:Telgi raami, katust, 3 seina +1 avatav sein, kinnitus rihmad ja vaiad, lisaks ratastega kandekott Pakume erinevate mõõtudega Easy up telke

Easy up telgid 40 mm raamiga

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel