Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Ristjalg sobib kõigile meie pool pakutavatele rannalipudele, Ristjalal on keerlev adapder mis hoiab ära, et lipu keerdumise ümber masti. Ristjalg on pulbervärvitud ja on mõeldud kasutamiseks nii sise kui välistingimustes.                     Toote kaal 1,2 kg Pakendi mõõdud 82x15x3 cm Tarne Tasuta - ise järgi tulles 10 € + kuni 31,5 kg Eesti piires Garantii 2 aastat Ristjalg lipumastile
Toode on lisatud päringukorvi

Ristjalg lipumastile

Hind: 27 € km -ta

Ristjalg sobib kõigile meie pool pakutavatele rannalipudele, Ristjalal on keerlev adapder mis hoiab ära, et lipu keerdumise ümber masti. Ristjalg on pulbervärvitud ja on mõeldud kasutamiseks nii sise kui välistingimustes.

Ristjalg lipumastile

Ristjalg sobib kõigile meie pool pakutavatele rannalipudele, Ristjalal on keerlev adapder mis hoiab ära, et lipu keerdumise  ümber masti. Ristjalg on pulbervärvitud ja on mõeldud kasutamiseks nii sise kui välistingimustes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Toote kaal1,2 kg
Pakendi mõõdud82x15x3 cm
Tarne

Tasuta - ise järgi tulles

10 € + kuni 31,5 kg Eesti piires

Garantii2 aastat

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ristjalg lipumastile

Ristjalg sobib kõigile meie pool pakutavatele rannalipudele, Ristjalal on keerlev adapder mis hoiab ära, et lipu keerdumise  ümber masti Ristjalg on pulbervärvitud ja on mõeldud kasutamiseks nii sise kui välistingimustes Ristjalg sobib kõigile meie pool pakutavatele rannalipudele, Ristjalal on keerlev adapder mis hoiab ära, et lipu keerdumise ümber masti. Ristjalg on pulbervärvitud ja on mõeldud kasutamiseks nii sise kui välistingimustes.

Ristjalg lipumastile

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel