fbpx
(+372) 50 89 558 info@telgiekspert.ee

Katusetelk Military

Katusetelk Military

1,600.00 km-ta

Kategooria:

Katusetelk Military

Katusetelgid autole on mugavamaid telkimise viise kui oled matkamas autoga. Telkimiskoha leidmine on oluliselt lihtsam ja valik suurem ei ole vaja otsida spetsiaalselt ametliku telkimise ala. Kui leiad meelepärase asukoha telkimiseks, siis avad telgi kinnitused ja telk tõuseb ise püsti, sees on olemas madrats ja enne valmis pandud magamisvarustus. Telgikomplektiga on kaasas teleskoop redel mis hõlbustab telki minemist. Katusetelki mahub telkima kaks täiskasvanut. Selleks, et autole katusetelk paigaldada peaks autol olema risti katuseraamid, millele telk toetub.

Telgi materjal on vett hülgav ilmastikukindel kangas. Telgil on uksed kolme suunda  kõik uksed on varustatud sääsevõrguga. Uksed ja sääsevõrk on suletav lukuga. Telgi lakke saab paigaldada asjade hoiustamiseks võrgu mis on komplektis, lisaks on kahes servas taskud kuhu saab asju panna. Komplektis on ka teleskoop redel mis on varustatud konksudega takistamaks libisemist. Selle mudelil on sisseehitatud Led valgusti mille toide on USB ühendusega.

Tehnilised andmed:

Mõõdud: 2150x130x20 cm
Madrats: 200x120x5 cm
Kaal: 65 kg
Materjal: alumiinium komposiit
Redel: h=230 cm

Katusetelgid autole on meil laos kohe saadaval. Kui soovid tulla tootega tutvuma, siis anna sellest eelnevalt teada.

Katusetelkide galerii
Vaata pilte meie facebooki lehel

Autoga matkamine

Matkata saab praktiliselt iga autoga. Vaevalt, et keegi automatka tarbeks uut sõidukit soetama hakkab. Minnakse ikka sellega mis on või renditakse matkabuss.

Laias laastus võiks vaadelda kolme tüüpi sõidukeid:
1. Tavalised sõiduautod maasturid või mikrobussid + katusetelk.
2. Auto + haagissuvila.
3. Matkaautod.

Matkaauto ja haagissuvila pakub kindlasti mugavusi, sest nö. maja on kaasas. Kõikjal kuhu saate parkida, seal saate ka ööbida. Ööbima jäämiseks pole muud vaja kui lihtsalt auto seisma jätta. Teisalt on matkaautod ja suure haagissuvilaga autod aeglased ning kohmakad. Küttet kulub samuti praktiliselt poole rohkem. Sellist lahendust soovitaksin, siis kui on plaanis pikad peatused ühes kohas. Kui on soov teha oma matkast huvitav ja paindlik seikulus, siis soovitaksin valida auto kuhu on paigaldatud katusetelk.