Matkatool

34.00 km-ta

Kategooria:

Kirjeldus

Matkatool

Matkatool on alumiinium raamiga kokkupandav tool. Väga kerge ja tugeva raamiga tool, lihtne kaasa võtta metsa või spordiüritusele. Tugev matkatooli mille 25 mm alumiiniumist toruraam annab toolile kerguse ja vastupidavuse. Tooli kanga osa on valmistatud 100% polüestrist ja mille seljatoele on lihtne trükkida kas kellegi nime või firma logo. Trükki saab nii ette kui taha poole. Tooli kasutaja kaalupiirang 100 kg.

Matkatooli kasutusala

Matkatool leiab kasutust kohtades kus iganes on oluline, et tooli kaal oleks minimaalne ja tool oleks väga kompakne. Tihti võetakse tool kaasa kui minnakse grillima või maktkama. Samuti leiab kasutust tool kui külastatakse spordivõistlusi. Toolile saab trükkida logosi ja sümboolikat ehk tegemist võib olla ka reklaamtootega.

Klapptooli hooldus ja hoiustamine

Klapptooli kangas on mustust hülgav, hoolduseks kasutada niisket lapi. Soovitavalt hoiustada kuivas ruumis.

Tellimine

Klapptoolid on meie laokaup ja kohe saadaval. Ostmiseks on vajalik täita päringuvorm kus täpsustada kogused ja transpordi vajadus. Seejärel olenevalt kogusest teeme pakkumise mille saate kinnitada mille järgi esitame arve. Tavaliselt saadame kauba üle Eesti kulleriga kohale. Kui soovite ise kaubale järgi tulla, siis oleks hea sellest enne teada anda. Meie aadress on Paavli 6B Tallinn 10412. Klapptoolid on pakendatud nelja kaupa pappkasti, samas müüme toole ka ükshaaval kuid, siis tuleb arvestada, et toolid on ainult kilesse pakendatud.

Toote kaal 2 kg
Pakendi mõõdud 77x50x17
Tarne Tasuta – ise järgi tulles

10 € – kuni 31,5 kg Eest piires

Garantii 2 aastat

 

Vaata ka toolide ja laudade pilte

Külasta meie facebook lehte kust võid leida erinevaid kampaaniaid.

Garantiitingimused

  1. Garantii annab ostjale garantiitähtajal õiguse nõuda asja tasuta parandamist või asja parandamise võimatuse või ebaõnnestumise korral asja asendamist.
  2. Garantii katab tootja poolt määratud perioodi kestel esinevate konstruktsiooni-, tootmis- ja materjalivigade ning nende vigade tõttu tootele põhjustatud defektide paranduskulud.
  3. Tootja garantii piirdub toote algsete omaduste ja seisukorra taastamisega. Tootja garantii ei võimalda üldjuhul toote asendamist uue tootega ega müügilepingust taganemist. Samuti ei kata tootja garantii toodete kasutamisest või kasutamise võimatusest tekkinud kulusid.
  4. Ostetud toote garantii kehtivust tõendavaks dokumendiks on Müügilepingu kinnitus/ müügiarve ja/või ostutšekk.
  5. Garantiiaeg hakkab kehtima alates toote üleandmisest ostjale ja kehtib kuni kauba tootja poolt määratud perioodi lõppemiseni.
  6. Toote parandamisel garantiiaja kestel pikeneb garantiiaeg parandamise aja kestuse võrra. Toote asendamisel uue tootega antakse uuele tootele müügigarantiiga sama kestusega uus garantii.
  7. Garantii ei välista ega piira ostja õigust kasutada muid seadusest või lepingust tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

Sulle võib meeldida ka…