fbpx
(+372) 50 89 558 info@telgiekspert.ee

Katusetelk autole Model 2

Katusetelk autole Model 2

1,850.00 km-ta

Kategooria:

Katusetelgid autole

Katusetelgid autole on mugavamaid telkimise viise kui oled matkamas autoga. Telkimiskoha leidmine on oluliselt lihtsam ja valik suurem ei ole vaja otsida spetsiaalselt ametliku telkimise ala. Kui leiad meelepärase asukoha telkimiseks, siis avad telgi kinnitused ja telk tõuseb ise püsti, sees on olemas madrats ja enne valmis pandud magamisvarustus. Telgikomplektiga on kaasas teleskoop redel mis hõlbustab telki minemist. Katusetelki mahub telkima vabalt kolm inimest. Selleks, et autole katusetelk paigaldada peaks autol olema risti katuseraamid, millele telk toetub.

Telgi materjal on spetsiaalne vett hülgav kangas. Telgil on uksed/aknad kolme suunda lisaks katuse ava, kõik on varustatud sääsevõrguga. Uksed/aknad ja sääsevõrk on suletavad lukuga. Telgil on mitmed taskud kuhu saab asju panna. Komplektis on teleskoop redel mis on kinnitatud telgile et lihtsustada telki sisenemis.

Tehnilised andmed:

Mõõdud: 215x125x30 cm
Madrats: 205x210x4 cm
Kaal: 82 kg
Materjal: ABS
Redel: h=230 cm

Katusetelgid autole on meil laos kohe saadaval. Kui soovid tulla tootega tutvuma, siis anna sellest eelnevalt teada.

Katusetelkide galerii
Vaata pilte meie facebooki lehel

Autoga matkamine

Matkata saab praktiliselt iga autoga. Vaevalt, et keegi automatka tarbeks uut sõidukit soetama hakkab. Minnakse ikka sellega mis on või renditakse matkabuss.

Laias laastus võiks vaadelda kolme tüüpi sõidukeid:
1. Tavalised sõiduautod maasturid või mikrobussid + katusetelk.
2. Auto + haagissuvila.
3. Matkaautod.

Matkaauto ja haagissuvila pakub kindlasti mugavusi, sest nö. maja on kaasas. Kõikjal kuhu saate parkida, seal saate ka ööbida. Ööbima jäämiseks pole muud vaja kui lihtsalt auto seisma jätta. Teisalt on matkaautod ja suure haagissuvilaga autod aeglased ning kohmakad. Küttet kulub samuti praktiliselt poole rohkem. Sellist lahendust soovitaksin, siis kui on plaanis pikad peatused ühes kohas. Kui on soov teha oma matkast huvitav ja paindlik seikulus, siis soovitaksin valida auto kuhu on paigaldatud katusetelk.